Як фотографувати хмари

Для людини, яка зовсім недавно вирішила зайнятися фотографуванням, фотографія хмар може здатися досить простим, а може навіть не цікавим заняттям. Цілком зрозуміло, що немає нічого простішого, ніж вийти на вулицю, подивитися вгору, побачити на небі хмари, і почати знімати. Але в будь-якому випадку, ви фотограф, нехай навіть початківець. Тому в такій ситуації фотографувати хмари необхідно з розумом та знанням справи.

Для того, щоб фотографії ваших хмар принесли вам почуття задоволення та гордості, необхідно дотримуватися наступних правил:

1. В першу чергу шукайте хмари, які цікаві за своєю формою. Це може бути вид дракона або коня, форма серця. Необов'язково, щоб це була одна велика хмара, це може бути група хмар, які будуть складати якусь цікаву композицію.

2. Для того, щоб фотографія вийшла цікавою, зробіть так, щоб у кадр потрапили не тільки сама хмара на тлі небі, а використовуйте ще природних помічників, наприклад, воду. Відображення хмар у воді є досить цікавим ходом. Також це можуть бути і штучні помічники, наприклад, будівлі з відбивають поверхнями - вікнами, в які як би дивляться ваші хмари.

3. Якщо вам приведеться летіти на літаку, а до всього ще місце у вас біля ілюмінатора, то цією обставиною необхідно скористатися. Спробуйте фотографувати хмари, перебуваючи з ними на одному рівні.

хмари (фото з літака)

4. Також хмари можна використовувати як фон для зйомки різних об'єктів або навіть людей.

5. Хмари представляють собою як би чисте полотно, з ними в фотошопі можна робити що завгодно. Будь-які експерименти - ряд обробок може задати позитивний настрій фотографії, а інші зовсім навпаки створять гнітючий, негативний настрій.

А якщо Ви також вирішили пофотографувати зоряне небо - раджу також ознайомитися із порадами щодо того, як фотографувати зоряне небо.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *