Друзі наші менші


У мене є мрія - мати домашню тваринку. Але тато не дозволяє (замість маленького друга купив мені кактус). Тому я використовую кожну можливість, щоб сфотографувати котиків, собачок, кроликів та інших тварин. Вони ніби розуміють моє ставлення до них і класно позують до фотографій.


Теги: , , , ,
Коментарі

 1. Vorobus 15.03.2010 р. пише:

  Скажи татові що хай купить тобі черепаху або хомячка. Вони хороші тільки треба їсти їм давати. 🙂 З хомячком обережно щоб він Вам не втік і не прогриз підлогу. Ну а черепахи супер. Вони хіба можуть трішки потовктися і то хіба якщо їх двоє: самець і самка. Пам’ятаю раз будучи на одній фірмі щось навіть не пригадуючи чого я туди ходив, у кабінеті головного бухгалтера була черепаха, то всі приходили з нею бавитися.

 2. Vorobus 15.03.2010 р. пише:

  Тепер коментарі по фотографіях:

  1. Пес з косичками. Ну пес він і в Африці пес. Видно що за ним доглядають. Пес мажорний.

  2. Коза. Ну файна твраинка. Має файне молоко правда холодне. Багато хто його не любить. А я люблю. Вітаміни не слухайте нікого.

  3-4. Пси. Ну їх повно усюди. 1 якийсь типу хзвати Шарік, а другий Бровко 🙂

  5. Кінь. Це фана тварина. багато хто мріє покататися на фірі. навіть гроші платять. Та в село поїдьте то кататися будете хоч цілий день.

  6-7. Корови. Ще як був малий пас їх колись за селом. Правда вони мені деколи втікали в капусту людську, бо я засипав. Та нічого ніхто не знає.

  8. Кури. О! то ше ті типи. Буває спиш ранком в селі чи десь за містом а вони як закуккурікають в 5.30 т опрямо хочеться їх прибити. Але, потім подумавши міркуєш. Не можна. Вони несуть яйця і смачні коли ї хїсти.

  9-10. Пташки. Їх не рухати а то будете мати проблеми. 🙂

  10-15 Пси. Їх пропускаємо. є така фраза : “Ти пес”.

  16. Кролі. То ще ті кнури. Товчуться цілими днями. Важко доглядати бо дуже часто хворіють. Та мясо яке в них смачне. 🙂

  17. Коти. Схарили мене. Цілий двір їх. 🙁

  18. Свиня. Ото тварина. Хрюкає, їсть все що попало. Потім зарізав, взяв свіжину посмажив, добавив з перцем і життя вдалося. 🙂

  P.s. Гарні фотографії. Дякую автору.

 3. Jorgen 18.03.2010 р. пише:

  Воробус, ти чо, кури не кукурікають, а кудахкають, пташина ти голова!

 4. Vorobus 25.03.2010 р. пише:

  Щот и там знаєш Йорген. Ти діда дивився?????? 🙂

 5. Архіваріус 10.02.2011 р. пише:

  На 21 фотографії побачив одного із колись постійних відвідувачів блогу Воробус – Ноторіуса, чим був дуже здивований, бо Воробус хоче його зарізати. 😀

Напишіть коментар