Як розмістити фотографії в інтер’єрі

Якщо Ви вже досить тривалий час займаєтеся фотографією, то у Вас напевно вже набралося кілька альбомів чи папок з різоманітними фотографіями. Не змушуйте їх «порошиться» в папках, а зробіть їх частиною свого інтер'єру. Для початку розберіть усі свої фотографії та виберіть з них самі пам'ятні.

Але коли почнете оформлення інтер'єру, то пам'ятайте, що слід дотримуватися деяких правил, які допоможуть Вам зробити таке розміщення привабливим.

1. В першу чергу вибирайте фотографії, з якими у вас пов'язані приємні та веселі спогади.

2. Розміщуйте фотографії таким чином, щоб вони були об'єднані однією тематикою або кольоровою гамою.

3. Розміщувати фотографії слід так, щоб центр картини знаходився на рівні очей людини. Зазвичай картини розміщують на «музейній висоті», яка дорівнює 152 см. Якщо ваші знімки будуть знаходитися вище, то доведеться задирати голову, щоб розглянути їх. Знімки можна розмістити трохи нижче, якщо поряд буде стояти кушетка або крісло, і тоді гості зможуть розглядати фотографії сидячи.

4. Не намагайтеся розміщувати фотографії стандартного розміру. Фото невеликого розміру вигідно виглядають тільки в тих випадках, коли їх багато. Постарайтеся збільшити свої фотографії в фотосалоні в кілька разів, і тоді в інтер'єрі кімнати вони будуть добре виглядати.

5. Особливу увагу слід приділити рамкам. Але вони не повинні бути яскравішими від самих фотографій.

6. Рамки зазвичай вирівнюють по правому чи лівому нижньому краю. У тих випадках, коли вони різних розмірів, починайте складати свою композицію, починаючи з найбільшої. Помістіть її в центр, а решта порозвішуйте поруч.

7. Щоб композиція з фотографій не була нудною, намагайтеся уникати традиційного розміщення в ряд або у вигляді піраміди.

8. Досить вдало виглядають чорно-білі композиції. Навіть не зовсім вдалі знімки мають свій "ретрошарм". Такі знімки бажано помістити в рамки, оформлені під старовину. Але не слід змішувати такі фото з кольоровими фото, в таких випадках чорно-білі знімки губляться на тлі кольорових.

9. Якщо розмістити поруч два знімки різних розмірів, то великий помістіть вище рівня очей, тоді той менший буде зручніше розглядати.

10. Для того, щоб виділити Вашу улюблену фотографію, її слід помістити на стіні одну, виконану у великому форматі. Також слід подбати про гарну рамку, щоб зображення знімка не загубилося на тлі стіни. А якщо це фотографія невеликого розміру і вона лише одна, то її можна прикрасити сувенірними дрібничками та різними аксесуарами.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *