Як добре виходити на фотографіях

Поза всяким сумнівом, що кожна людина, а особливо дівчата, мріють про красиві фотографії. Добре виглядати на фотознімках цілком природне бажання.

Якщо слідувати нескладним прийомам ви можете отримати досить гарні кадри, які ви зможете з гордістю показувати своїм друзям і близьким.

1. Виконуючи портретну зйомку, намагайтеся уникати яскравого одягу. Такий одяг відволікає увагу від лиця на фотографії. Найкраще буде якщо одяг на об'єкті зйомки буде темних пастельних тонів.

2. Дуже красивими виходять знімки з прямим волоссям. Якщо ви володарка такого волосся, то ви можете сміливо розпустити його. Якщо ваше волосся коротке, не засмучуйтеся. У цьому випадку буде правильним, якщо ви їх трохи піднімете до гори і назад.

3. Якщо в об'єкта зйомки крупні риси обличчя, то не слід фотографувати знизу вгору. Така експозиція зробить риси обличчя ще більш об'ємними. У такій ситуації об'єкт зйомки краще всього поставити боком до камери, а погляд повинен бути спрямований строго в об'єктив.

4. Щоб усмішка вийшла красивою на знімку, бажано помістити язик за верхніми зубами, посмішка в цьому випадку вийде цілком природною.

5. Щоб погляд вийшов більш виразним, необхідно пофарбувати світлими тінями верхні повіки ока.

6. Для підфарбування губ слід використовувати губні блискітки, а не помаду. При використанні спалаху вони досить вдало виглядають і надають губам спокусливість.

7. Якщо ви будете робити фотографію на повний зріст, не слід надягати колготки. Вони зазвичай роблять ноги більш повними і створюють неприємний блиск на фотографії.

8. Якщо об'єкт зйомки невисокого зросту, то краще всього виконувати фотографію на сходах. Фотограф в цьому випадку опускається на кілька сходинок вниз, і присідає. Силует в даному випадку виходить витонченим, а ноги будуть виглядати довгими.

9. Посмішка повинна бути такою, ніби сьогодні у вас найкращий день у житті.

10. Але найкращим буде, якщо ви уявите себе самою кращою фотомоделлю планети. Адже найголовніше - це віра в себе і в свою красу.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *