Знімаємо фото в стилі «ню»

Для початку зйомки оголеної натури знадобиться в першу чергу сама «натура». І на її пошуки іноді йде більше часу і зусиль, ніж на увесь знімальний процес. Складність полягає в тому, що модель не просто повинна мати гарну зовнішність, але ще і надихати фотографа.

фото в стилі «ню»

Знайти модель для фотозйомки в стилі ню насправді не так-то й важко, оскільки красивих і колоритних дівчат у нас вдосталь, проте далеко не всі з них погодяться стати «музою» для ню фотографії. І причин цьому безліч - починаючи від заборони батьків або чоловіка і закінчуючи власною сором'язливістю або неправильним уявленням про суть даного жанру. Найчастіше дівчата просто не бачать відмінності між порнографією і художньою фотографією оголеної натури.

І завдання фотографа пояснити потенційній моделі цю гігантську різницю. Зробити це можна показавши свої найкращі роботи на цю тему або роботи інших майстрів. Краса жіночого тіла настільки сильна, що перегляд портфоліо безсумнівно розпалить в дівчині інтерес до даного виду творчості. Робити це краще в невимушеній обстановці за чашкою кави, хоча і виглядати це може, як спокуса.

Не варто пришвидшувати події. В особливо «важких випадках» для ознайомлення з жанром і стилем ню фотографії потрібно кілька таких екскурсів. За цей час дівчина встигне помріяти, уявити себе в ролі моделі, відчути захоплені погляди глядачів майбутньої фотовиставки. До речі про те, як будуть використані фотографії, необхідно відразу попередити. Це допоможе уникнути подальших проблем, у тому числі і з законом.

Найважливіше - домовлятися про все заздалегідь, ще до зйомок. Не витрачайте час на майданчику на непотрібні вмовляння, займіться краще самими зйомками. Обговоріть заздалегідь усі деталі - що буде, а чого не буде під час цих зйомок. І тоді питань не виникне - модель або погодиться відразу, або відмовиться і Ви зможете запросити на цю зйомку іншу модель, яка не буде відмовлятися від оголення, якщо Вам це так принципово.

Отже, фотомодель і муза в одній особі знайдена, і тепер варто подбати про плацдарм для подальших дій. У цьому сенсі найкраще підійде власна фотостудія, однак, якщо вона відсутня, то треба бути готовим до витрат на оренду фотостудії з освітлювальним обладнанням.

Фотосесія в ситлі ню може пройти і на природі, але непрофесійна модель все ж затишніше буде себе почувати в стінах тихої фотостудії. Спокій моделі багато в чому впливає на результат фотосесії в стилі ню - тільки в абсолютній ізоляції вона зможе повністю розкріпоститися: відпустити міміку та приймати природні пози. Будь яка зайва людина в студії негативно вплине на процес зйомки. Більше того, модель повинна бути на 100% впевнена, що в період фотосесії ніхто не увійде в студію.

Зйомка ню поза студією вимагає набагато більших заходів безпеки та періоду підготовки. Якщо в студії можна виставити на свій розсуд світло і фон, то під відкритим небом від фотографа мало що залежить в плані освітлення. Проте щодо декорацій відкритий простір надзвичайно багатший. Будь то занедбаний індустріальний об'єкт, узбережжя пляжу чи гірський пейзаж - скрізь оголена натура буде виглядати по-іншому. Це одна з особливостей фотографії в стилі ню, оскільки тут ми маємо справу з найпрекраснішим божественним творінням. І, напевно, ніщо інше не передає так живо зміст форми, як жіноче тіло.

фото в стилі «ню»

Для фотографа оголеної натури існує ряд обов'язкових «табу». Ніколи не слід покладатися на порядність моделей, перед зйомкою необхідно перевіряти паспорт на предмет досягнення ними повнолітнього віку. Зовсім не зайвим буде зробити ксерокопію перших двох сторінок паспорта та взяти від моделі розписку про дозвіл опубліковувати її знімки (модельний реліз).

Ніколи не можна кричати на фотомодель під час зйомок. Вона навіть може в пориві гніву відмовитися від подальшої роботи, не дивлячись на кошти, вкладені в оренду фотостудії.

Ніколи не зв'язуйтеся з істеричними моделями. Їх непередбачуваність та неадекватність мало сприяють творчій роботі. В усьому іншому робота фотографа оголеної натури прекрасна, оскільки наповнена хвилюючими переживаннями. Професіонали даного жанру, безсумнівно, отримують величезне естетичне задоволення, не забуваючи потім делікатно поділитися ним з іншими.


One thought on “Знімаємо фото в стилі «ню»

  1. Обычно когда люди используют фотографии – подписывают автора!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *