Золоті правила фотографа

Якщо ви зайшли на цю сторінку, то значить, вас цікавить мистецтво фотографії, і ви прагнете навчитися ще краще фотографувати. Ви вже вважаєте себе фотографом, і практично не має значення, якого рівня. Бажано кожному фотографу взяти до уваги і керуватися у своїй роботі декількома простими правилами, без яких не можливо отримати красиві і унікальні кадри.

Правило №1. Постійно носіть із собою фотокамеру. Навіть у тих випадках, якщо вона досить важка і буде заважати вам. Адже може так статися, що вам попався цікавий кадр, а фотокамери у вас немає. Пам'ятайте про те, що практика завжди була найкращим вчителем.

Правило №2. Ви не знаєте, що знімати? Гарненько озирніться навколо. Завжди можна знайти об'єкти і теми для зйомки. Це може бути природа, квіти, комахи, різні предмети. Нарешті, все що завгодно.

Правило №3. Завжди дотримуйтесь правил композиції. Ці правила існують для того, щоб ваш знімок вийшов гармонійним.

Правило №4. Завжди намагайтесь виділяти в кадрі найголовніше і виділяйте це кольором або своїм домислом.

Правило №5. Завжди будьте в доброму гуморі. Без позитивних емоцій і гарного настрою ваша фотосесія не буде вдалою.

Правило №6. Знайомтеся з фотографіями професіоналів, а також тих людей, рівня майстерності яких ви прагнете досягнути.

Правило №7. Ніколи не лінуйтесь і не соромтеся «дістати» кадр, навіть якщо він знаходиться у важкодоступному місці.

Правило №8. Завжди перевіряйте налаштування фотокамери перед зйомкою. Адже може трапитися так, що кадр не вийшов тільки через те, що на камері були встановлені застарілі налаштування, а вони зовсім не підходять до даної ситуації.

Правило №9. Завжди необхідно дублювати кадри. Може статися так, що вам не вистачило лише одного дубля, і у вас вийшов би шедевр. Будь-яка помилка при зйомці може звести нанівець всю вашу роботу.

Правило №10. Постійно вчіться та удосконалюйтеся, ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Пам'ятайте, що досконалості немає межі!

Якщо ви у своїй роботі будете дотримуватися цих нескладних правил, то у вас завжди буде можливість створити свій шедевр.


One thought on “Золоті правила фотографа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *