Фототуризм

Фототуризм на сьогоднішній день є новою течією в туризмі. Це новий напрямок представляє чималий інтерес для туристів, які подорожують «в обнімку» з фотокамерою. Не залишився непоміченим цей напрямок у представників туристичних фірм.

У країнах Західної Європи фототуризм почав бути популярним років тридцять тому назад. Іноземні туристи добре знають, як поєднувати приємне з корисним, відпочити від буденної суєти, а заодно і свою фотомайстерність вдосконалити. За останній час багато туристичних фірм почали пропонувати нові цікаві пропозиції для любителів альтернативного відпочинку. Це можуть бути виїзні майстер-класи для фотолюбителів, а також безліч різних фототурів по незвіданих ще куточках своєї країни та по екзотичних куточках нашої планети.

Такі тури організовують як туристичні кампанії, так і професійні школи фотографів, а також професійні фотографи. Організатори таких подорожей беруть на себе обов'язки з планування маршрутів, при цьому вибирають найпривабливіші місця для фототуристів. Крім того, організатори бронюють місця в готелях, розробляють схеми маршрутів і складають різні програми, позбавляючи, таким чином, туристів від зайвих турбот.

Такі програми передбачають теоретичні заняття з художньої фотографії, а також виконання туристами практичних занять після пройденого теоретичного курсу. Невід'ємною частиною таких турів стає обговорення результатів творчості туристів на спільних зборах. Великою популярністю останнім часом стали такі країни як Ефіопія, Індія, Бутан, Непал, Малайзія. Хоча необхідно зазначити, що на території нашої країни є безліч цікавих куточків для відкриття їх туристами-фотолюбителями.

Можна побачити досить цікаву картину - за останній час до фототуризму багато людей почали проявляти підвищений інтерес. У фотографів як професійних, так і любителів з'явилася можливість здійснювати подорожі зі своїми однодумцями, які не будуть відволікати вас і постійно говорити: «ну, скільки вже можна фотографувати?», «коли ж, нарешті, ми підемо звідси» і т.д. Фототури відкривають перед широким колом любителів фотографії можливість обмінятися досвідом між любителями та професіоналами. У таких туристів з'являється можливість підвищити свій рівень професіоналізму, поповнити свою колекцію унікальними фотографіями, і нарешті, просто отримати задоволення від споглядання дивовижних куточків нашої Землі.

Що ж з апаратури необхідно взяти з собою у фототур:

1. Фотокамера або кілька фотокамер.
2. Набір об'єктивів.
3. Запас флеш-карт і плівок.
4. Запас акумуляторів або батарейок для фотокамери та ламп-спалаху, а також зарядні пристрої до них.
5. Штатив.
6. Набір фільтрів. Добре якщо кожен об'єктив буде мати свій захисний фільтр. Їх наявність дасть можливість поліпшити якість ваших фотознімків.
7. Для цифрових фотокамер необхідно мати засоби для очищення матриці і оптики.
8. Сумка або рюкзак для фотокамер і об'єктивів
9. Якщо ви відправляєтеся в тривалу подорож бажано мати з собою накопичувач або ноутбук для копіювання та зберігання знятих фотографій.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *