Як підготувати та провести фотосесію

З точки зору фотографа фотосесія - це не тільки гарні знімки, але і чудово проведений час, з низкою організаційних турбот, щоб все в кінцевому результаті пройшло добре і гладко. Тепер замислимося над тим, як організувати і провести фотосесію, щоб потім вам не було соромно за погано зняті кадри?

Як підготувати та провести фотосесію

Ідея для фотосесії

Організувати фотосесію, не усвідомлюючи того, що ви хочете отримати від неї в кінцевому результаті, практично неможливо. В першу чергу слід добре осмислити, що хочуть висловити в кадрах люди, яким чином вони хочуть побачити себе і своїх близьких людей. Ви завжди зможете зробити оригінальну фотографію, але головною метою, в першу чергу, буде те, як ви зумієте відобразити індивідуальність людини.

Це може бути зйомка дівочої вечірки, на якій подруги вирішили відзначити свою подію милими фотографіями або ж романтична історія кохання в кадрах.

У будь-якому випадку завжди вислухайте людей, які будуть брати участь у фотосесії, поділіться своїми порадами про реалізацію ідей. Адже іноді трапляється так, що фотограф погоджувався на зйомку на воді при заході сонця, але забув врахувати, що у нього немає необхідних освітлювальних приладів для створення гідного кадру.

Складання плану заходу

Безсумнівно, для того, щоб зняти хорошу фотосесію, її необхідно ретельно спланувати.

У першу чергу, слід підібрати час зйомки, який буде влаштовувати обидві сторони. Не забудьте ознайомитися з прогнозом погоди на пару тижнів вперед, тоді картина погоди вам буде ясною і зрозумілою. Також слід ознайомитися з місцем зйомки, і чи не ведуться там якісь роботи, які можуть перешкодити проведенню зйомки. Якщо ваша зйомка буде проводитися в ресторані або кафе, дізнайтеся в адміністрації про умови проведення таких заходів.

Якщо ви маєте намір знімати портрети в студії, то слід заздалегідь подбати про бронювання та оплату за приміщення. Також необхідно дізнатися чи є там гримувальна кімната або просто добре освітлений куток в студії з дзеркалом, столиком, гарячою водою та іншими речами.

Фотосесія вдома

Дуже часто фотографа запрошують на фотосесію дітей, вагітних жінок або на які-небудь заходи, які проводяться в невеликих приміщеннях або на дому. Провести хорошу фотосесію будинку можна так само як в старому парку або на ставку з лебедями, але щоб зробити це, необхідно створити певну атмосферу.

Вам слід попросити людину, яка буде зніматися в фотосесії, принести якомога більше речей, які будуть відображати її характер. А в цей час самі готуйте освітлювальне обладнання та об'єктиви з різними кутами від 17 до 100 градусів, враховуючи знижку на кроп-фактор.

Також слід задуматися над тим, як зробити фон для проведення фотосесії, якщо вона проводиться в приміщенні, обстановка якого вам не подобається. Найкращим і найпростішим виходом буде велике полотнище тканини, яке необхідно закріпити на стіні і вільно розкласти на підлозі. Там же слід помістити деякі речі для антуражу.

Як підготувати та провести фотосесію

І найголовніше! Пам'ятайте, що не можна зробити хорошу фотосесію, якщо існує взаємна неприязнь між клієнтом і фотографом. Намагайтеся завжди бути радісними та доброзичливими.

Джерело: Сайт.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *