Фотографуємо у туристичному поході

Розглянемо одну доволі нескладну ситуацію, коли вам доведеться робити фотосесію під час туристичного походу. На перший погляд це досить проста ситуація, але і вона має свої особливості та нюанси. Під час походу фотографу, а то і простому учаснику туристичної мандрівки слід звертати свою увагу на своєрідність такого процесу зйомки. Насамперед вам необхідно визначитися з чим ви підете у похід. В більшості випадків це досить великий та місткий рюкзак, в якому вміщається сила різних необхідних в поході предметів - від одягу, спального мішка та запасів їжі.

Досвідчений турист добре знає, що у поході важливий кожен зайвий кілограм ваги, який буде нести мандрівник. Саме через те, що ви будете постійно фотографувати, то вам краще всього взяти з собою неважку фотокамеру з легким об’єктивом. В таких ситуаціях найкраще підходять цифрові фотокамери, бо плівкові дзеркальні фотокамери створять вам додаткові зайві незручності в поході.

Так що ж ми будемо брати у мандрівку? Раджу вам взяти з собою камеру зі стандартним кітовим* об’єктивом 18-55, який дасть можливість використовувати зум, має широкий кут огляду, і на додаток ще досить легка. На додачу можна взяти з собою додатковий легкий об’єктив. Важкі телеоб’єктиви не раджу Вам брати у похід, бо вони створять вам багато незручностей, і замінювати їх також досить складно. Не забувайте також про заряд акумуляторів і якщо маєте можливість бажано відключити функцію стабілізації зображення на об’єктиві, зробіть також затримку показу відзнятої фотографії. А саме краще буде, якщо Ви візьмете з собою запасні акумулятори.

Під час походу камера має постійно висіти у вас на шиї, щоб не пропустити зйомку цікавих кадрів.

Необхідно взяти з собою вологозахисний пакет, бо в поході завжди можна потрапити під дощ. В ночі через перепад температур утворюється конденсат, який може пошкодити вашу камеру.

Додаткове фотоустаткування слід брати згідно ваших потреб у фотопошуках, але дуже захоплюватися не потрібно. Беріть тільки необхідне.

Тепер поговоримо про те, як краще фотографувати під час походу. Під час походу постійно змінюється пейзаж і фотознімків пейзажу можна буде зробити велику кількість. Також Вашу увагу приверне велике різноманіття рослин, а також тварин.

Цікавими та різноманітними можуть у Вас вийти кадри заходу та сходу сонця. Оточуюча місцевість під час сходу та заходу завжди мають досить оригінальне забарвлення, і Вам просто не можна пропустити такі моменти.

Під час походу можна буде фотографувати на фоні природи незнайомих людей. Тут Ви можете проявляти свою фантазію, бо на кожну таку ситуацію потрібно дивитися окремо. Ну а Ваші друзі також не залишать вас без уваги, і будуть постійно вишукувати цікаві моменти, і будуть просити зняти їх на фоні.

І ще одна, беззаперечно важлива порада – не забувайте в поході дивитися під ноги, коли переміщаєтеся під час фотографування, бо можна попасти у скрутну ситуацію.

А так бажаю Вам веселої та вдалої мандрівки!

* - об’єктив, який входить у комплект поставки фотокамери при продажі. Комплектується підприємством - виробником.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *