Мистецтво фотографії

З давніх-давен людина намагалась зобразити якимось чином кращі моменти свого життя. Це намагання привело до того, що на світі з’явилося таке мистецтво як фотографія. Впродовж довгого часу, відтоді як було зроблено першу фотографію, це заняття стало улюбленим для мільйонів людей. Коли ти вперше взяв в свої руки фотокамеру і відчув, що це твоє покликання, відтоді у тебе з’явилося непереборне бажання дивитися на навколишній світ через об’єктив фотокамери.

Уміння фотографувати – це не тільки процес, який приносить задоволення фотографу, але попри все ви завжди можете надати можливість помилуватися своїми досягненнями, показати їх іншим людям, провести аналіз своєї роботи та виявити допущені помилки.

Можна з упевненістю сказати, що фотографія – це справжнє мистецтво, яке має свої тонкощі та секрети. Її сміливо можна поставити поряд з такими видами мистецтва, як музика та живопис. Відчуття композиції у фотографа – це як у музиканта слух, він або є, або його доведеться розвинути шляхом невтомної повсякденної праці. Деякі професійні фотографи стверджують, що навчитися «естетичному сприйняттю» неможливо, а інші приводять на приклад теорію побудови композиції. На відміну від малярного мистецтва, де для створення картини обов’язково потрібен талант, на сьогоднішній день кожна людина може відчути себе творцем, натискаючи на своєму фотоапараті одну єдину кнопку. Також з упевненістю можна сказати, що від новачка професійний фотограф відрізняється не лише наявністю престижної фотокамери, адже створювати шедеври фотографії можна і звичайним любительським фотоапаратом.

Вміння фотографувати – це в першу чергу творчість, а вже після цього копітка повсякденна робота, без якої ви ніколи не зможете створити справжні шедеври.


One thought on “Мистецтво фотографії

  1. Я вражена, звідки такі думки…Так може думати людина з великою душею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *