Кейт Феррацці “Ніколи не їжте наодинці”

Варто почати з слів, які я є в цій книзі і, які, я думаю, чудово її характеризують: “Креативність у світі бізнесу - це ніщо інше, як уміння поєднати факти, відомі всім. (Марк Маккормак)”

Це один з тих випадків, коли людина ділиться досвідом і впорядковує на папері думки, частина з яких давно відомі і зрозумілі. Цінність таких текстів у тому, що часто нам треба побачити, прочитати, навіть почути щось, щоб нарешті вирвати це з хаосу думок і зрозуміти значення.

Раніше ніколи не вибирала з книжок цитати, бо на різних людей справляють враження різні фрази, але чому б не спробувати? Зрештою, це може саме те, що варто ще раз прочитати, щоб нарешті дішло)))

♦Плануючи все своє життя, ви відвертаєте удачу. Потрібно залишити місце випадковостям. (Дзеїті Іто)

♦Саме емоції дають людям поштовх до дій.

♦Кожна людина має що запропонувати іншим.

♦Те, з ким ми спілкуємося, визначає те, ким ми стаємо.

♦Наставництво - це діяльність, здатна виходити за межі кар'єрного світу та долати організаційні рівні.

♦Баланс - це міф.Баланс не купується і не продається. Його не “застосуєш”. Баланс - це менталітет, такий особливий і унікальний, як і генетичний код. Рівновага ховається там, де ви знаходите радість.

♦Найважливіше досягнення ХХІ століття стосуватиметься не технологій, а розуміння того, що значить бути людиною. (Джон Нейсбітт)

♦Іноді революції починаються у найменш очікуваних місцях, а їїхніми головними персонажами стають непримітні, на перший погляд, люди.

♦Хоча ми чудово знаємося на наших справах, ми усвідомили, що нам нічого невідомо про наш розум та душу.

♦Як казав мій батько, ніхто не стає космонавтом випадково.

♦Кемпбелл вважав, що всередині кожної людини ховається інтуїтивне знання про те, чим вона хоче займатися.