Обробка фото у Фотошопі

Фотошоп розкриває весь потенціал сучасних фотографів…

Епоха комп'ютерного панування у світі тільки починається, адже перспективи розвитку комп'ютерної техніки дійсно безмежні та сповна ще не розкриті. Так, дійсно, життя сучасного фотографа без комп'ютера вже не уявляється, особливо якщо він освоїв різноманітні програмні продукти, такі як Photoshop, який дозволяє творити з фотографіями і будь-якими іншими цифровими малюнками кардинальні зміни. Тим більше, що обробка фотографій у фотошопі доступна кожному, хто має навіть самі посередні пізнання у комп'ютерній техніці.

Саме цей програмний продукт дозволяє проводити обробку фотографій з ефектами, про які раніше фотографи навіть і мріяти не могли. Адже за допомогою комп'ютерної миші можна з будь-якої фотографії створити шедевр, який не має жодного недоліку в естетичному плані.

Обробка фото у Фотошопі

Хоч цим програмним продуктом користується багато людей, які прагнуть поліпшити якість фотографій зроблених на бюджетний цифровий фотоапарат, але в більшості випадків такі люди не здатні повністю розкрити потенціал даного програмного продукту. У той час як професійні фотографи, котрі працюють із професійними цифровими фотокамерами вже не можуть відмовитися від комп'ютерної обробки отриманих фотографій.

Тим більше що такою можливістю щодо поліпшення якості фотознімків гріх не скористатися, з огляду на те що виконана обробка фотографій з ефектами значно перетворює (покращує) всю фотографію. А це означає, що фотограф здатний внести на зроблену цифрову фотографію практично будь-які зміни як у плані поліпшення якості і створення ідеального фотознімку, так і у плані його артобробки. Особливо часто усіма можливостями Photoshop користуються при зйомці моделей для глянцевих журналів або реклами, де необхідна певна палітра і колірні відтінки. Це надає кожній обробленій фотографії строго заданих візуальних фотоефектів, які так важливі, скажімо, у рекламі.

Також усіма можливостями Фотошопу користуються і впевнені користувачі комп'ютерної техніки навіть у домашніх умовах, адже більшість сучасних персональних комп'ютерів вільно обробляють досить складні завдання. Але цю роботу бажано виконувати на сучасній комп'ютерній техніці, адже навіть мінімальна обробка фотографій, рамки на якій необхідно просто змінити, вимагає значного ресурсу продуктивності комп'ютерної системи.

Тут можна переглянути приклади художньої обробки фотографій від фотографа Філіпа Хомессера.