Брешем, щоб не вірити

Брехня… Якою б вона не була, вона завжди приносить нещастя… Так кожного з нас вчать з дитинства. Часто ми чуємо, як люди, виправдовуючись, кажуть, що збрехали заради добра… Звичайно, це звучить дуже гарно, навіть здається чесним і величним.

Але ніхто не може знати точно, чи бреше йому людина чи ні… І далеко не всі вірять в те, що говорять інші, адже правду знає тільки одна людина – та, яка говорить, а що вона розказує, це вже зовсім інша справа.

Мені здається, що життя – це чай без цукру… Яким би він гірким не був, він все одно має якийсь свій особливий смак, особливий аромат, до яких з часом звикаєш і які стають чимось незамінним. А цукор – брехня… З ним смачно, але втрачається та неповторність, яка є частиною кожного з нас…

Чому тоді ми брешемо? Напевно, не хочеться, щоб інші дізнались про наші помилки і щоб приховати їх, ми «підсолоджуємо» правду. І чим більше ми кидаємо цукру в свої історії, тим більше стараємось знайти його в словах інших людей… І знаходимо… Навіть в правді можна знайти щось брехливе, якщо дуже постаратися.

Виходить, ми брешемо, щоб не вірити… А тоді у що взагалі вірити? Кому вірити? Навіщо? Кожен сам вирішує, кому брехати і кому довіряти. Напевно, це все, що ми можемо… Вирішити…

8 thoughts on “Брешем, щоб не вірити

Add yours

  1. Я вже багато років п’ю чай без цукру, вже згубив їм лік…

  2. НіЯк не розумію чому моя улюблена малина – синя, а вишні фіолетові, але так то класні фотки і стаття)))

  3. Всі в житті обманюють, навіть якшо не хочуть цього… тому чай з ложкою цукру навіть для більшості смачніший ніж без цукру, але якшо цього цукру забагато, тоді і від чаю стає тошніти…

  4. А це точно малина?
    Ця фото чимось символізує текст.

  5. Вітаю автора блогу з днем ФОТОГРАФА, і бажаю подальших творчих успіхів.

  6. Інколи людина просто вагається сказати правду, бо боїться почути негативну відповідь. Сам переконався на власному прикладі!

  7. Кожна людина, кожний день вмушенав різних ситуаціях говорити неправду. Інколи її називають брехнею. Є правдолюби, які в будь-якій ситуції говорять правду і навіть боряться за неї.Такі люди мають мало друзів, зате мають безліч ворогів. Чому. Просто комусь в очі сказали те що він думає про людину. А це мало хто любить. Зробіть експеримент: уявіть, що ви сказали правду, навіть своїй подрузі, чи другу відносно її одягу, як сміється, як відноситься до батьків. Уявіть собі реакцію і ви незахочете лишитись без друга, або просто змінити відношення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2009-2018 Світ фотографій Блог про красу світу навколо нас


Up ↑