Брешем, щоб не вірити


Брехня… Якою б вона не була, вона завжди приносить нещастя… Так кожного з нас вчать з дитинства. Часто ми чуємо, як люди, виправдовуючись, кажуть, що збрехали заради добра… Звичайно, це звучить дуже гарно, навіть здається чесним і величним.

Але ніхто не може знати точно, чи бреше йому людина чи ні… І далеко не всі вірять в те, що говорять інші, адже правду знає тільки одна людина – та, яка говорить, а що вона розказує, це вже зовсім інша справа.

Мені здається, що життя – це чай без цукру… Яким би він гірким не був, він все одно має якийсь свій особливий смак, особливий аромат, до яких з часом звикаєш і які стають чимось незамінним. А цукор – брехня… З ним смачно, але втрачається та неповторність, яка є частиною кожного з нас…

Чому тоді ми брешемо? Напевно, не хочеться, щоб інші дізнались про наші помилки і щоб приховати їх, ми «підсолоджуємо» правду. І чим більше ми кидаємо цукру в свої історії, тим більше стараємось знайти його в словах інших людей… І знаходимо… Навіть в правді можна знайти щось брехливе, якщо дуже постаратися.

Виходить, ми брешемо, щоб не вірити… А тоді у що взагалі вірити? Кому вірити? Навіщо? Кожен сам вирішує, кому брехати і кому довіряти. Напевно, це все, що ми можемо… Вирішити…


Теги: , , , , , , , , ,
Коментарі

 1. Архіваріус 07.06.2012 р. пише:

  Я вже багато років п’ю чай без цукру, вже згубив їм лік…

 2. Соля:) 08.06.2012 р. пише:

  НіЯк не розумію чому моя улюблена малина – синя, а вишні фіолетові, але так то класні фотки і стаття)))

 3. Влад 02.07.2012 р. пише:

  Всі в житті обманюють, навіть якшо не хочуть цього… тому чай з ложкою цукру навіть для більшості смачніший ніж без цукру, але якшо цього цукру забагато, тоді і від чаю стає тошніти…

 4. Neоs 04.07.2012 р. пише:

  А це точно малина?
  Ця фото чимось символізує текст.

 5. Фото 10.07.2012 р. пише:

  Я теж перший раз бачу таку малину ) Дуже гарна )

 6. Архіваріус 12.07.2012 р. пише:

  Вітаю автора блогу з днем ФОТОГРАФА, і бажаю подальших творчих успіхів.

 7. Сергій Сметанський 06.03.2013 р. пише:

  Інколи людина просто вагається сказати правду, бо боїться почути негативну відповідь. Сам переконався на власному прикладі!

 8. Дмитро Кудин 01.04.2016 р. пише:

  Кожна людина, кожний день вмушенав різних ситуаціях говорити неправду. Інколи її називають брехнею. Є правдолюби, які в будь-якій ситуції говорять правду і навіть боряться за неї.Такі люди мають мало друзів, зате мають безліч ворогів. Чому. Просто комусь в очі сказали те що він думає про людину. А це мало хто любить. Зробіть експеримент: уявіть, що ви сказали правду, навіть своїй подрузі, чи другу відносно її одягу, як сміється, як відноситься до батьків. Уявіть собі реакцію і ви незахочете лишитись без друга, або просто змінити відношення.

Напишіть коментар