Безмежність таємниць світу

І знову темна ніч підкралася своїми тихими кроками. Сонце зникло за обрієм, загасивши минулий день. Місяць час від часу ховається за хмарами, вулиці освітлені тьмяним світлом ліхтарів, дрібні краплі дощу вдаряються об шибку і тікають донизу повільними тонкими потоками. Здається, що в цих міських сутінках, в нічній тишині, в чорній безмежності неба заховані якісь таємниці.

Безмежність… Кожен розуміє це слово по-іншому, але в кожній думці є частина правди… На мою думку, безмежність – це весь світ! Світ, в якому приховані незвичайні таємниці, і життя мало, щоб знайти і зрозуміти всі.

Але чи треба нам відкривати всі таємниці, знати відповіді на всі запитання. Не зважаючи ні на що, кожен старається дізнатися і зрозуміти більше. Часто нова відповідь приносить десятки запитань та сумнівів, але ти продовжуєш шукати далі. Може це і є безмежність… безмежність таємниць світу, які не можна побачити одним поглядом, відчути одним дотиком, знайти, зробивши один крок, зрозуміти з першої спроби.


One thought on “Безмежність таємниць світу

Add yours

  1. Приветствую админа этого превосходного сайта.Отличный пост! Ты, как всегда, поражаешь профессионализмом и структурированностью своего материала и игрой слов.А это то, что мне всегда нравилось , то, к чему я всегда стремлюсь сама!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2009-2018 Світ фотографій Блог про красу світу навколо нас


Up ↑