Майдан

У Національному природному парку «Сколівські бескиди» розміщене невеличке гірське село Майдан. Це маленька частинка у карпатських туристичних маршрутах України. Адміністративно цей населений пункт входить до Дрогобицького району Львівської області. Усім, хто постійно фізично й психологічно завантажений міською «цивілізацією», раджу відвідати цю зелену місцину.

...Просто поспостерігати, як тече гірський потічок, сидячи на величезному камені при березі; здивуватися невеличкому струмку-водоспадові, що стікає з гори поміж смерек; по-доброму позаздрити вітрові, який заганяє величезні білі хмарини на верхів’я гір, наче отари овець…; зрештою, свідомо зрелаксувати позитивом – і заряд енергії Всесвіту допоможе без зайвих проблем прожити наступний робочий тиждень, місяць чи навіть рік.

P.S.: Якби ще й дороги відремонтували, то й релакс відбувався би без зайвих дрібних стресів…


3 thoughts on “Майдан

Add yours

  1. Якби дороги відремонтували, то там би був наплив туристів і всьо було б загаджено.

  2. все має свій зворотній бік), але думаю з хорошими дорогами виглядало б набагато красивіше), в інших країнах гарні краєвиди і гарні дороги якось разом уживаються))

  3. підтримую ! Підтримую коментар 11 . 09 . 2011 . КАРПАТИ . ЖИВНИЦЯ . Не треба горам хамити , гори памятают , а найбільше вода памятає – рано чи пізно до вас затече , старайтесь добром воду заряжати , де б ви не були – і сторицею до вас вернеться . До зустрічі в селі Майдан !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2009-2018 Світ фотографій Блог про красу світу навколо нас


Up ↑